Terug naar alle evenementen

Webinar Phishing: ben jij voorbereid?

De afgelopen weken is opnieuw pijnlijk duidelijk geworden: digitale risico’s zijn geen ver-van-je-bed-show meer. Momenteel zijn er actieve phishingaanvallen in omloop binnen de sierteeltsector. Deze mails lijken afkomstig van bekende afzenders of zelfs van collega’s binnen de eigen organisatie.  

Meerdere kwekers en kopers zijn hierdoor geraakt. En dát is precies waarom Royal FloraHolland dit gesprek open willen voeren, zonder schaamte, mét actie. Want cybercriminelen worden steeds professioneler; ze kopiëren stijl, gebruiken bestaande contacten en spelen slim in op tijdsdruk en nieuwsgierigheid.  

Om jou te helpen risico’s sneller te herkennen én schade te voorkomen, organiseert de bloemenveiling op dinsdag 26 mei om 11.00 uur een online webinar.  

Wat kun je verwachten? 
In een uur nemen de securityspecialisten van de veiling en het Cyber Weerbaarheidscentrum Greenport je mee in:

  • Hoe deze phishingaanval werkt en hoe de mail zich verder verspreidt via gehackte accounts.  

  • Ervaringsdeskundige Floris Kloeg (IT Specialist bij Ter Laak Orchios) vertelt over de ervaringen en maatregelen die zij hebben genomen naar aanleiding van deze aanval.

  • Hoe je de signalen herkent (incl. voorbeelden en ‘wat klopt er niet?’) en wat je vandaag al concreet kunt doen om schade te voorkomen — praktisch, toepasbaar en meteen te delen met collega’s.  

  • Wat te doen als het wél misgaat: melden, beperken, herstellen en leren (zodat de keten niet onnodig kwetsbaar blijft).  

Praktische info 
Datum: dinsdag 26 mei  
Tijd: 11.00 – 12.00 uur  
Locatie: online  
Voor wie: kwekers, kopers en collega’s in de sierteelt.

Meld je direct aan
Royal FloraHolland Webinar Cybersecurity

Vorige
Vorige
20 mei

Word digitaal weerbaar

Volgende
Volgende
28 mei

AI Kenniscafé: Slimmer ondernemen met AI